3M AB5100HF 8.26 X 12-5
5S-3M AB5100HF 8.26 X 12-5
3M AB5100HF 8.26 X 12-5
EMI ABSORBER 8.26X12 5/ROLL
Product Description
Packaging:AB5100HF
Series:Absorbing Sheet
Shape:Rectangular
Length:12.000 (304.80mm)
Width:8.260 (209.80mm)
Thickness - Overall:0.039 (1.00mm)
Operating Temperature:-25??????C ~ 85??????C
Adhesive:Non-Conductive
Material:Single Sided
Other:Polymer Resin,Metal Flakes,,
Related special
  • TE Connectivity
  • Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
  • In stock
  • Molex
  • 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
  • Molex
  • 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • TE AMP CONN SOCKET 14-20AWG CRIMP TIN
  • CONN PIN 18-24AWG CRIMP TIN
  • 3656KG
  • Texas Instruments
  • IC OPAMP ISOLATION 30KHZ 20CDIP